Autoskolas “KONI” jubilejas gads! Mums ir 15 gadi! “B” kategorija  Rīgā 15,00 €. ⋅”B” kategorija Ogrē 13.01. ⋅ 95.kods Ogrē 13.01. ⋅ “B” kategorija Jūrmalā 29.01. ⋅ “B” kategorija par brīvu ar ES fondiem.

D Kategorija

  • Kas ir D kategorija?D kategorija - autobusi - mehāniskie transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz 8 vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg.
  • D kategorijas vadītāja tiesībasŠīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 24 gadu vecuma.
  • KomercpārvadājumiLai kravas automobiļa vadītājs drīkstētu veikt kravu pārvadājumus (komercpārvadājumus), personai jāiegūst profesionālā transportlīdzekļa vadītāja kategorija (95.kods).
  • Kas ir D kategorija?D kategorija - autobusi - mehāniskie transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz 8 vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg.
  • D kategorijas vadītāja tiesībasŠīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 24 gadu vecuma.
  • KomercpārvadājumiLai kravas automobiļa vadītājs drīkstētu veikt kravu pārvadājumus (komercpārvadājumus), personai jāiegūst profesionālā transportlīdzekļa vadītāja kategorija (95.kods).

Saistošas kategorijas

Saistošas kategorijas

Jums ir jautājumi?

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo saziņas formu, un mēs ar Jums sazināsimies!

На Ваш адрес электронной почты Вы получите счет с первым взносом в размере 30.00 EUR

(personas datu apstrādes noteikumi)